KONST / Litografier / Färglitografi 14366399
nr 1436 6399
Patrik Andiné
(f. 1968), Sverige
Figurer i fantasilandskap. Signerad, numrerad 114/230. Färglitografi, bildmått: 40x50, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Patrik Andiné, svensk målare och tecknare född 1968 i Göteborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:43:37
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Patrik Andiné
Läs mer om Patrik Andiné